Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 01.06.2020, 00:48

Вітаємо Вас на офіційному сайті Баштечківського ЗЗСО

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 94
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

23:57
Результати олімпіад 2017-2018. Вітаємо переможців!

Результат пошуку зображень за запитом "вітаємо переможців"

...Себе перебороти намагайся,
Собі самому правду доведи,
Що ти борець і все тобі під силу,
Усе в житті ти можеш досягти.
Поглянь на себе. Є у тебе крила,
То ж розправляй їх і у світ лети!

Надія Красоткіна

 

п/п

Прізвище, імя учасника олімпіади, конкурсу, змагання

Клас

ПІБ учителя

Предмет

Зайняте місце

1

Бабенко Микола

8

Бурба Юлія Василівна

англійська мова

І місце

2

Овчаренко Катерина

9

Бурба Юлія Василівна

англійська мова

ІІІ місце

3

Куник Юрій

11

Бурба Юлія Василівна

англійська мова

ІІІ місце

4

Овчаренко Катерина

9

Дуплій Катерина Петрівна

Мовно-літературний конкурс ім..Т.Шевченка

І місце

5

6

7

Лазаренко Вероніка

Чайковська Ангеліна

Дорошенко Марія

 

6

6

7

Дуплій Катерина Петрівна

Диплом Іступеня всеукраїнської народознавчої гри «Соняшник»

 

8

Бабенко Микола

8

Гармідер Наталія Романівна

фізика

І місце, учасник обласної олімпіади

9

Куник Юрій

11

Гармідер Наталія Романівна

Фізика

Астрономія

ІІІ місце

ІІ місце

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Прібильнов Владислав

Чабан Вікторія

Садлівський Дмитро

Куник Юрій

Гордюкова Зоряна

Овчаренко Катерина

Гарнага Катерина

Кулибаба Дмитро

Гончарук Максим

8

8

8

11

11

9

9

9

9

 

 

 

Гармідер Наталія Романівна

 

 

Відмінні результати зі Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу «Левеня»

 

19

Гордюкова Зоряна

11

Гармідер Анатолій Григорович

Настільний теніс

Штовхання ядра

Біг 800м

І місце

ІІІ місце

ІІІ місце

20

Кулибаба Анатолій

11

Гармідер Анатолій Григорович

Стрибки у довжину з розбігу

ІІІ місце

21

Степанюк Дмитро

11

Гармідер Анатолій Григорович

Штовхання ядра

ІІІ місце

22

Сухина Олександр

9

Гармідер Анатолій Григорович

Настільний теніс

IV місце

23

 

Чайковська Ангеліна

 

6

 

Гармідер Анатолій Григорович

Шашки

 

IV місце

 

24

Бабенко Микола

8

Кулибаба Олена Олександрівна

 

 

біологія

 

І місце

25

Бродацька Анастасія

8

Дідук Марина Олександрівна

VI регіональний конкурс читців-декламаторів

 «Барви слова»

 

ІІІ місце

Результат пошуку зображень за запитом "вітаємо переможців"

Переглядів: 176 | Додав: tatiana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz