Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Неділя, 21.07.2019, 15:45

Вітаємо Вас на офіційному сайті Баштечківського ЗЗСО

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 91
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Чат
200

Конкурси, переможці

                 НАШІ ДОСЯГНЕННЯ ЗА  2017-2018 н.р.

...Себе перебороти намагайся,
Собі самому правду доведи,
Що ти борець і все тобі під силу,
Усе в житті ти можеш досягти.
Поглянь на себе. Є у тебе крила,
То ж розправляй їх і у світ лети!

Надія Красоткіна

п/п

Прізвище, імя учасника олімпіади, конкурсу, змагання

Клас

ПІБ учителя

Предмет

Зайняте місце

1

Бабенко Микола

8

Бурба Юлія Василівна

англійська мова

І місце

2

Овчаренко Катерина

9

Бурба Юлія Василівна

англійська мова

ІІІ місце

3

Куник Юрій

11

Бурба Юлія Василівна

англійська мова

ІІІ місце

4

Овчаренко Катерина

9

Дуплій Катерина Петрівна

Мовно-літературний конкурс ім..Т.Шевченка

І місце

5

6

7

Лазаренко Вероніка

Чайковська Ангеліна

Дорошенко Марія

 

6

6

7

Дуплій Катерина Петрівна

Диплом Іступеня всеукраїнської народознавчої гри «Соняшник»

 

8

Бабенко Микола

8

Гармідер Наталія Романівна

фізика

І місце, учасник обласної олімпіади

9

Куник Юрій

11

Гармідер Наталія Романівна

Фізика

Астрономія

ІІІ місце

ІІ місце

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Прібильнов Владислав

Чабан Вікторія

Садлівський Дмитро

Куник Юрій

Гордюкова Зоряна

Овчаренко Катерина

Гарнага Катерина

Кулибаба Дмитро

Гончарук Максим

8

8

8

11

11

9

9

9

9

 

 

 

Гармідер Наталія Романівна

 

 

Відмінні результати зі Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу «Левеня»

 

19

Гордюкова Зоряна

11

Гармідер Анатолій Григорович

Настільний теніс

Штовхання ядра

Біг 800м

І місце

ІІІ місце

ІІІ місце

20

Кулибаба Анатолій

11

Гармідер Анатолій Григорович

Стрибки у довжину з розбігу

ІІІ місце

21

Степанюк Дмитро

11

Гармідер Анатолій Григорович

Штовхання ядра

ІІІ місце

22

Сухина Олександр

9

Гармідер Анатолій Григорович

Настільний теніс

IV місце

23

 

Чайковська Ангеліна

 

6

 

Гармідер Анатолій Григорович

Шашки

 

IV місце

 

24

Бабенко Микола

8

Кулибаба Олена Олександрівна

 

 

біологія

 

І місце

25

Бродацька Анастасія

8

Дідук Марина Олександрівна

VI регіональний конкурс читців-декламаторів

«Барви слова»

 

ІІІ місце

Пошук
Погода
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Архів записів

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz